Regio agenda

Voor actuele inlichtingen kunt u contact opnemen met het VVV aan de Marktstraat 18, +31(0)117 492888.

Evenementen in West-Zeeuws-Vlaanderen 2018/19

5-7 oktober Belgian Boat Show Float Breskens
6 oktober Euro Birdwatch, vogeltelpost Breskens
7 oktober Fietstocht, Cadsandria IJzendijke
7 oktober Dirk Scheele Ledeltheater
9 oktober Thrillermusical Schuld (try-out) Ledeltheater
12 oktober Tangarine, theaterconcert Ledeltheater
12 oktober Kaarting De Windmakers Oostburg
13 oktober Herfstwandeltocht IJzendijke
13-14 oktober Vogeltentoonstelling De Edelzanger, Dorpshuis Aardenburg
14 oktober Markt, Mosseldag, Spuiplein Breskens
14 oktober Vliegerfeest strandpaviljoen Caricole Cadzand-Bad
14 oktober Schieting op de liggende wip, café Nieuwlandse Molen Driewegen
15 oktober Kinderfotografieworkshop, museum Het Bolwerk IJzendijke
19 oktober Ruilavond, De Keure Sluis
20 oktober Rondrit militaire voertuigen, ceremonie IJzendijke
20 oktober Herdenking oorlogsslachtoffers, 17 oktoberplein IJzendijke
20 oktober Jaarlijks Concert KMAF, gymzaal Aardenburg
21 oktober Koffieconcert Shuru Lipovski and Friends, belfort Sluis
24 oktober Paul de Munnik, Goed jaar (try-out) Ledeltheater
24 oktober lezing Tijl Uilenspiegel en de Geuzen, Het Bolwerk IJzendijke
26 oktober Belevingstocht Rozemarijntjes, Het Bolwerk IJzendijke
26-28 oktober Vogeltentoonstelling, Jeugdgebouw IJzendijke
27 oktober Halloween kinderoptocht Groede
27 oktober Nacht van de Nacht, literaire activiteit, Watertoren Oostburg
27 oktober Halloweentocht Aardenburg
27 oktober Kaarting HIL Aardenburg
27 oktober Ruil- en verzameldag De Collectie, De Keure Sluis
27-28 oktober Workshops vilten, Zwingebouw Cadzand
28 oktober Markt Breskens
28 oktober Strijkkwartetfestival, ‘t Kerkje Waterlandkerkje
28 oktober Aperitiefconcert, Ouwe Kerke Retranchement
28 oktober Daniël Wayenberg en Martin Oei Ledeltheater
2 november The Wieners met The Everly Brothers Ledeltheater
2 november Kaarting De Windmakers Oostburg
3 november Halloween Retranchement
3 november Sluise Kroegendrive, bridge Sluis
3 november Piet Brakman tijdens Zonnebloemmiddag, De Keure Sluis
4 november Bevrijdingsmars Hoofdplaat-Knokke
4 november Popkoor Eigenwijs Ledeltheater
7 november Kurt Defrancq met De Mantel der Liefde Ledeltheater
9 november Arie en Silvester Ledeltheater
10 november Harmonie Oostburg en Popkoor Xing Ledeltheater
10 november Kaarting HIL Aardenburg
10 november M.ver. Breskens-Groede/St. Davids Minstrels, SoW-kerk Breskens
11 november Wandeltocht, Cadsandria IJzendijke
11 november 1e Natuurloop, paviljoen De Zeemeeuw Cadzand-Bad
11 november Schieting op de liggende wip, café Nieuwlandse Molen Driewegen
13 november Najaarswandeltocht IJzendijke.
15 november Ed Struijlaart Ledeltheater
16 november Ruilavond, De Keure Sluis
17 november Intocht Sinterklaas Breskens
17 november Intocht Sinterklaas Oostburg
18 november Koffieconcert Foulard Trio, belfort Sluis
18 november Stemmen uit de loopgraven, Inhetherenhuis Aardenburg
21 november Other Roads Ledeltheater
24 november Elderschanscross Aardenburg
24 november Intocht Sinterklaas Groede
24 november Kaarting HIL Aardenburg
24 november Intocht Sinterklaas Breskens
25 november Aperitiefconcert, Ouwe Kerke Retranchement
25 november Jimmy Jemain & The Rapiers Ledeltheater
28 november Vuile Huichelaar met Morgen begint nu Ledeltheater
1 december Andy en Melisa Live on Tour Ledeltheater
1 december Concert De Colores, H. Eligiuskerk Oostburg
2 december Wandeltocht, Cadsandria IJzendijke
7 december Back to the Country Part 8 Ledeltheater
7 december Kaarting De Windmakers Oostburg
9 december Jules Unlimited loop Groede-Cadzand
9 december Schieting op de liggende wip, café Nieuwlandse Molen Driewegen
11-12 dec. Maikel Harte Ledeltheater
15 december Eddy et les Vedettes met Chansons Fatales Ledeltheater
15 december Winterfair Oostburg
15 december Kaarting HIL Aardenburg
16 december Wintermarkt, Spuiplein Breskens
16 december Kerstfair Retranchement
16 december ll4Musical, Grote Kerk Groede
21 december Ruilavond en kerstveiling, De Keure Sluis
28 december Kaarting De Windmakers Oostburg
29 december Eindejaar in ‘t Kerkje Waterlandkerkje
31 december 2e Natuurloop Sylvestercross, bos van Erasmus) Cadzand
1 januari Nieuwjaarsduik Breskens/Cadzand
5 januari De Kleine Zeemeermin De Musical Ledeltheater
5 januari Kaarting HIL Aardenburg
9 januari Els de Schepper Ledeltheater
11 januari Kaarting De Windmakers Oostburg
13 januari Wandeltocht, Cadsandria IJzendijke
16 januari Apocalypse How Ledeltheater
19 januari Scrum Ledeltheater
23 januari Vincent Bijlo Ledeltheater
26 januari Kaarting HIL Aardenburg
27 januari Willem Vermandere Ledeltheater
1 februari Kaarting De Windmakers Oostburg
2 februari Plattelanders met Familietrekjes Ledeltheater
3 februari Plattelanders Jongeren Ledeltheater
8 februari Plattelanders Jongeren Ledeltheater
10 februari Wandeltocht, Cadsandria IJzendijke
17 maart Wandeltocht, Cadsandria IJzendijke
21 maart Medisch Centrum Best Ledeltheater
24 maart De brief voor de koning Ledeltheater
27 maart John Adams Band met John Denver tribute Ledeltheater
3 april Kees Vriend & Bas Bons Ledeltheater
5 april Kaarting De Windmakers Oostburg
6 april Kaarting HIL Aardenburg
6 april Koninklijke Muziekvereniging Veronica Zuidzande Ledeltheater
10 april The Bluebettes met Best of the Sixties Ledeltheater
12 april Sjaak Bral met Seks met Sjaak Ledeltheater
14 april Nellie & Cezar met Geheimen op zolder Ledeltheater
18 april Holland Dance Festival / Codarts Rotterdam Ledeltheater
20 april Pater Moeskroen met De Reservebelgen Ledeltheater
26 april Stef Bos Ledeltheater
26 april Kaarting De Windmakers Oostburg
27 april Kaarting HIL Aardenburg
6 mei Aperitiefconcert, Ouwe Kerke Retranchement
9 mei Solo Stories met Emma wil leven Ledeltheater
11 mei Kaarting HIL Aardenburg
18 mei Kaarting HIL Aardenburg
18 mei Excelsior Cadzand met Jubileumconcert 125 Ledeltheater
24 mei Guido Weijers met Masterclass geluk Ledeltheater
25 mei Popkoor Xing met Eurovison in concert Ledeltheater